חידוש וליטוש רצפות עץ

רצפת הפרקט היא מוקד משיכה חמים ונעים בבית: כיף ללכת עליה בכל ימות השנה וליהנות מהברק הבוהק של פרקט איכותי ומתוחזק. כמו העץ עצמו, הפרקט הוא יצור חי ונושם שזקוק לאהבה ותחזוקה כמו שאנו זקוקים למים ומזון.

חברת Ciranova ישראל מתמחה בתחום העץ, וחורטת על דגלה לסייע לחדש וללטש פרקטים ולהשיב אותם לשיא תפארתם מזה למעלה מ- 20 שנים. המוצרים שלנו הם מהאיכותיים ביותר בשוק, ומסייעים לשמור על בריאות העץ בטווח הארוך.

חידוש רצפות פרקט

בתהליך חידוש רצפות הפרקט, פעמים רבות מגיעים לפרקט שחוק, דהוי בצבע ומרובה שבבי עץ. עץ בשלב זה הוא בלוי ומומלץ להחליף אותו כדי למנוע ריקבון של העץ והרס יסודות המבנה.

הקבלנים המהימנים שלנו עושים את דרכם עד אליכם ומציעים דוגמאות של עצים חדשים בווריאציות שונות, כך שתוכלו לרענן את הבית עם מרקמים וצבעים חדשים.

אנחנו דואגים לעקור את השכבה הראשונה של העץ בתצורה העדינה והמדויקת ביותר, תוך שימור התשתית הקיימת להנחת פרקט חדש, מנקים את הפרקט על ידי שימוש בחומרים הטובים והטבעיים ביותר ומתקינים פרקט עם צבע, טקסטורה וגימורים בלקה או בשמן ברמה גבוהה.

תהליך הניקיון פותח את העץ ומאפשר לצפות אותו בגימורים ביסודיות, כך שיישמרו על איכות העץ בטווח הארוך.
הגימורים של חברת Ciranova הם האיכותיים והאקולוגיים ביותר בשוק, ושומרים על בריאות העץ על ידי שימונו ועטיפתו בשכבה מגנה וחזקה, שחותמת אותו ומונעת חדירה של נוזלים או לכלוכים אל תוך העץ.
הגימורים הם ללא כימיקלים או רכיבים מזיקים, מגוננים על העץ במשך תקופה ממושכת ומונעים שחיקה, התפתחות של שריטות או חורים בעץ. על ידי כך, הם מאריכים את תוחלת חייו של הפרקט.

למה אנחנו?

  • ניסיון של 20 שנה בתחום
  • כל השירותים תחת קורת גג אחת – מספקים ייעוץ והכוונה, מוכרים ומשכירים ציוד ושולחים קבלנים עד אליכם שיעשו את העבודה עם כל המכונות והמוצרים המתאימים, כדי לעשות מהפך לפרקט ולהשיב אותו לימי הזוהר.
  • המייבאים הבלעדיים של מוצרי Ciranova – המהווה את החברה היוקרתית והאקולוגית ביותר לייצור מוצרי שימור ותחזוקת פרקטים מזה למעלה מ- 80 שנה.
  • מגוון אפשרויות עצום – מספקים מגוון רחב של צבעים, צבעים ריאקטיביים, לכות ושמנים, ווקסים ומוצרי תחזוקה מכל המינים וכל הסוגים ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו גם משכירים ומוכרים ציוד ומכונות לניקוי ותחזוקת הפרקט, כך שתוכלו לעשות זאת גם בעצמכם.
  • שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ – המביאה לתוצאות היפות והמרשימות ביותר.

ליטוש רצפות פרקט

אם אתם אוהבים את הפרקט הקיים והוא עדיין במצב טוב, יתכן שכל מה שהוא זקוק לו הם מעט ברק והמון אהבה ודאגה.

אנשי המקצוע שלנו מגיעים עד אליכם, בודקים את העץ ובוחנים מהם רכיבי הניקוי והתחזוקה הטובים ביותר לשימוש בכל מקרה ספציפי. לאחר מכן, הם מקפידים לנקות את הפרקט היטב, על ידי בחירה בחומרי הניקוי והתחזוקה הטובים ביותר בארץ.

בתום התהליך, הקבלנים מפעילים את מכונות הליטוש המתקדמות ביותר בעולם הטכנולוגי ומחליקים את משטחי הפרקט: מסירים שריטות, כתמים ולכלוכים, יוצרים אחידות ועוברים על כל פינה ופינה, כדי להבטיח תוצאה בוהקת ומרשימה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם