חידוש וליטוש דקים

כיום, בבתים פרטיים ובתי עסקים רבים קיימים דקים מרהיבים, שמהווים מקום מצוין לפיזור ריהוט גן, להפסקה עם אוויר ולרביצה בשמש המלטפת.

עם זאת, עקב חשיפה תמידית לשמש דקים עשויים לאבד מיופיים וכוחם עם השנים: לדהות, לפתח שריטות ולהתחיל להתפרץ ולהוציא שבבי עץ שעשויים לפגוע בנו, ובעתיד אף להביא לפגיעה בלתי-הפיכה בעץ ולריקבון של ממש.

חברת Ciranova ישראל פועלת לחידוש וליטוש דקים, כדי להבטיח שיישארו חזקים ועמידים ואף ישמרו על מראה אסתטי ונעים לעין גם בטווח הארוך.

גורמים לשחיקת דקים

  • חשיפה תמידית לשמש – השמש החמה קופחת על העץ מידי יום, ועקב כך מובילה לדהייה של צבע העץ ולפגיעה באיכותו. מומלץ לתחזק דקים שנחשפו לשמש מידי חצי שנה בממוצע, כאשר התקנה של פרגולה שתשיל צל על הדק במהלך היום תסייע לדחות משמעותית את זמני התחזוקה.
  • העץ – חשוב לזכור שדקים עשויים עץ, וכי הוא מהווה חומר חי ונושם ממש כמונו. כיאה לכך, הוא זקוק לטיפול והזנה על בסיס קבוע, כדי לשמור על ממראה הרמוני ומושך.
  • קרבה למים והשקיה מרובה – מעבר לכך שמים הם האויב הרשמי של העץ, המים בארץ מהולים בכלור שרק מוסיף לייבש את העץ ולקדם את מהלך שחיקתו. דקים שמותקנים קרוב לקרקע ו/או קרובים למקורות מים, בפרט בריכות, לרוב מצריכים תחזוקה לעיתים קרובות יותר.

חידוש וליטוש דקים

הקבלנים המוכשרים שלנו מגיעים עד אליכם ומאבחנים את מצב הדק באופן מקצועי, כדי לקבוע מהו סוג הטיפול הטוב ביותר בעבור זן העץ הספציפי והתשתיות הקיימות.

אנחנו דואגים לוודא את תקינות ויציבות התשתיות ולאחר מכן מתחילים בתהליכי הליטוש, על ידי שימוש במכונות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כיום. במהלך הליטוש, הדק מקבל מראה חלק ואחיד, נקי משריטות, כתמים, שקעים או חורים.

לאחר מכן, מהותי להקפיד ולנקות את הדק היטב על ידי שימוש בחומרי ניקוי ייחודיים וכמה שפחות מים לשימור בריאות העץ.

בתום התהליך, אנשי המקצוע צובעים את הדק ומקפידים לעטוף אותו בשכבה נאה של שמן מבוסס במים, עשוי פורמולה ייחודית המגוננת על הדק מפני השמש ואף מפני חדירה של מים, לכלוכים או היווצרות של כתמים ושריטות כתוצאה מבלאי. הצבע קיים בשמונה גוונים יפהפיים.

למה אנחנו?

  • ניסיון של 20 שנה בתחום
  • כל השירותים תחת קורת גג אחת – מספקים ייעוץ והכוונה, מוכרים ומשכירים ציוד ושולחים קבלנים עד אליכם שיעשו את העבודה עם כל המכונות והמוצרים המתאימים, כדי לעשות מהפך לפרקט ולהשיב אותו לימי הזוהר.
  • המייבאים הבלעדיים של מוצרי Ciranova – המהווה את החברה היוקרתית והאקולוגית ביותר לייצור מוצרי שימור ותחזוקת פרקטים מזה למעלה מ- 80 שנה.
  • מגוון אפשרויות עצום – מספקים מגוון רחב של צבעים, צבעים ריאקטיביים, לכות ושמנים, ווקסים ומוצרי תחזוקה מכל המינים וכל הסוגים ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו גם משכירים ומוכרים ציוד ומכונות לניקוי ותחזוקת הפרקט, כך שתוכלו לעשות זאת גם בעצמכם.
  • שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ – המביאה לתוצאות היפות והמרשימות ביותר.

עשו זאת בעצמכם

חברת Ciranova ישראל מוכרת ומשכירה מגוון של מוצרים, המאפשרים לכם לנקות, לתחזק ואף לחדש את הדק שלכם לגמרי לבד, ועל ידי כך לחסוך הרבה מאוד כסף.

כדי לתחזק את הדק בעצמכם, תצטרכו מכונות ליטוש ליישור וחידוש הדק ושמן מיוחד עם הגנה מפני UV, כדי לשמור על יופיו ולהאריך את תוחלת חייו.

אנשי המקצוע שלנו שמחים לייעץ ואף הדריך אתכם כיצד להשתמש במכונות, כך שתוכלו ליהנות מדק מרשים ונקי בכל יום בשנה.

שמן דקים אקסטרים UV

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם